سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

گیره نگهدارنده روتختی، جدید ترین ملزومات خواب

یکی از مواردی که می تواند موجب هدر رفتن وقت شما شود، انجام دادن کارهای تکراری به صورت روزانه می باشد، از جمله مرتب کردن اتاق بچه ها یا جای دادن وسایل در محل هایی برای نظم دهی بیشتر به محیط و این در حالی می باشد که با یک مدیریت درست می توان این زمان را ذخیره کرد.

 همه مادران هر روز زمان زیادی را صرف مرتب کردن اتاق و تخت خواب فرزندان خودشان می کنند، این در حالی می باشد که با حضور مجدد بچه ها در اتاق اوضاع اتاق و بخصوص روتختی به حال اول بازگشته و در واقع یک کار تکراری بدون نتیجه برای مادران می باشد.

 اما آیا مرتب نکردن می تواند به حل این مشکل کمک کند؟ پاسخ ما خیر می باشد. پیشنهاد ما برای حل این مشکل استفاده از نظم دهنده ها می باشد. خوشبختانه برای حل مشکل بهم ریختگی دائم ملحفه و روتختی یک راه حل خوب و کاربردی ارائه شده است که بسیار کاربردی می باشد.
نام این نظم دهنده گیره نگهدارنده ملحفه می باشد که با اتصال به گوشه ها و لبه های ملحفه و روتختی کمک بسزایی در ثابت ماندن روتختی می کند. یکی از مهمترین ویژگی های این محصول مناسب بودن قیمت نظم دهنده روتختی می باشد.

 در بازار فروش تجهیزات خواب، انواع مختلفی از گیره های نظم دهنده ملحفه وجود دارد. انواع نگهدارنده های روتختی دو سر، چهار سر و ... که هر کدام می تواند علاوه بر نظم دهی تخت می تواند برای موارد دیگر نیز قابل استفاه می باشد.

 با خرید گیره نگهدارنده روتختی نه تنها می توانیدتخت خوابی همیشه مرتب داشته باشید، می توانید از آن برای ثابت نگه داشتن کاور های مبلمان نیز استفاده کنید و حتی بسته به نوع مدل آنها، می توانید از آن برای ثابت نگه داشتن کاور میز اتو نیز استفاده نمائید.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر خرید اینترنتی این محصول بر روی دکمه خرید زیر کلیک کنید.

 

قیمت : 69000 تومان

  

 

 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است