سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

گیرنده دیجیتال یو اس ابی

با گیرنده دیجیتال ونوس مدل PV-DVB-T970 میتوانید در هر زمان و هر مکانی به برنامه ها و شبکه های تلویزیونی مورد پسندتان دسترسی داشته باشبد. این گیرنده دیجیتال به صورت usb طراحی شده است و برای تماشای برنامه های تلویزیونی از کامپیوتر و لپ تاپ انتخاب مناسبی می باشد. این محصول علاوه بر گیرندگی بالا دارای قابلیتهای متنوع دیگری نیز می باشد که در ادامه به معرفیشان خواهیم پرداخت.


گیرنده-دیجیتال-موبایل


در این دستگاه امکاناتی مانند مشاهده شبکه های دیجیتالی، تایم شیفتینگ، ریموت کنترل، ضبط برنامه ریزی شده، پشتیبانی از ویندوز و تلتکست و جستجوی خودکار کانالها وجود دارد. با کمک این گیرنده دیجیتال میتوانید تمامی شبکه های تلویزیونی را با کیفیت بالای HD بر روی لپ تاپ یا کامپیوترتان مشاهده کنید. در صورت نیاز میتوانید برنامه های تلویزیونی را سر ساعت خاصی به طور خودکار ضبط نمایید.


گیرنده-دیجیتال-وایرلس


از دیگر گیرنده های دیجیتالی مشابه میتوان به گیرنده دیجیتال موبایل اندروید اشاره کرد. این دستگاه بر خلاف نمونه قبلی با موبایل و تبلتهای اندرویدی سازگار بوده و در ابعاد فلش مموری طراحی شده است. گیرنده دیجیتال موبایل اندروید PadTV PT115 Mygica  توسط رابط OTG به تبلت و گوشی های اندرویدی متصل میگردد.گیرنده-موبایل-تبلت


این محصول بدون نیاز به اینترنت یا سیمکارت و به صورت رایگان قادر به پخش شبکه های دیجیتالی تلویزیونی بر روی موبایل و تبلتها به صورت HD می باشد. حداقل ورژن سیستم عامل اندروید برای کار کردن با دستگاه 4.1 به بالا می باشد. از دیگر ویژگی های این محصول میتوان به حساسیت بالای گیرندگی،کانال یابی خودکار کانال های تلویزیون و پشتیبانی از سیستم فهرست راهنمای برنامه ها(EPG) اشاره کرد.


گیرنده-دیجیتال-موبایل-لپتاپ


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است