سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

هندزفری مدل بادیگارد

هندزفری بادیگارد فشن مدل fashion bodyguard headset OKU-05  یکی از هندزفری های متداول و پرفروش میباشد. این هندزفری به خاطر طراحی خاص خود به هندزفری بادیگاردی مشهور است.  این مدل هندزفری تک گوش بوده و میتوانید از آن در حین انجام امور روزانه ی خود استفاده نمایید. قسمت بالایی این محصول که به گوش وصل میشود بی رنگ بوده و از دور قابل مشاهده نیست.


هندزفری-بادیگاردی


این هندزفری بادیگاردی موبایل از نوع سیم دار بوده و دارای جک 3.5 میلی متری می باشد. هندزفری بادیگارد فشن دارای میکروفون بوده که میتوانید از طریق آن به موسیقی گوش دهید یا به مکالماتتان پاسخ دهید. این محصول بسیار سبک وزن بوده و حدود 13 گرم می باشد.طول سیم این هدفون به 104 سانتی متر میرسد.


هندزفری-بادیگاردی


یکی دیگر از محصولات مشابه این هندزفری مینی بلوتوث هندزفری IP8 می باشد. این هندزفری بلوتوث در ابعاد بسیار کوچکی طراحی شده است و طراحی آن بسیار ظریف می باشد. این محصول همانند هندزفری بادیگاردی فشن برای یک گوش طراحی شده است و برای فعالیتهای مختلفی همچون رانندگی و ورزش مناسب می باشد. باکس شارژ اضطراری یک ویژگی بسیار عالی و فوق العاده ی این هندزفری می باشد.هندزفری-بادیگاردی-اصلی


در صورت اتمام شارژ این هندزفری بلوتوث میتوانید آن را درون باکس شارژ اضطراری 100 میلی آمپری قرار دهید تا به مدت دو ساعت شارژ سود. این محصول صدا را با کیفیت شفاف و بدون نویز پخش می نماید و دارای وزن بسیار سبکی می باشد. زمان آماده به کار این دستگاه حدود100 ساعت بوده و از طریق نمایشگر LED میتوانید از وضعیت شارژ آن مطلع شوید.


هندزفری-بادیگاردی


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است