سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

نکاتی درباره ی دستگاه بخور سرد ارزان

نکاتی درباره ی دستگاه بخور سرد ارزان


بخور سرد


این روزها افزایش آلاینده های هوا خصوصا در فصل زمستان یکی از عللی است که مادران کودکان خود را بیرون از محیط خانه نمی برند. از طرف دیگر در شهرهای صنعتی و آلوده با هوای خشک مثل تهران یا اصفهان بخاطر عدم وجود رطوبت در هوا و خشکی، کودکان و حتی بزرگسالان به آسانی بیمار شده و ویروس های هوا به سرعت وارد ریه ها و بدن آن ها شده و بیمار می کند.


بخور سرد


در حالیکه اگر مخاط بینی رطوبت کافی را داشته باشد و تنفس مداوم در هوای مرطوب باشد، امکان مریض شدن و گرفتن ویروس ها نیز کمتر شده و اشخاص کمتر مبتلا به بیماری های ویروسی و سرماخوردگی خواهند شد. دستگاه بخور سرد ایرانی می تواند یک هوای مرطوب و تمیز در محیط زندگی شما ایجاد کرده و از خیلی از بیماریهای ویروسی پیشگیری کند.


بخور سرد


این دستگاه باعث افزایش رطوبت هوا شده، اما باعث گرم شدن هوا نمی شود. طرز کار این دستگاه بدین صورت است که ذرات آب و بخار زیادی را به فضا وارد می کند، بهمین خاطر ذرات بخار آب به مجاری تنفسی وارد شده و آن را مرطوب نگه داشته و اجازه نمی دهد محیط خشک شود. بنابراین موجب پیشگیری از بیمارهای ویروسی است. همچنین در ضدعفونی شدن هوا نیز اثر گذار است.


بخور سرد


 

در فصل زمستان بجز خشک شدن مجاری تنفسی، از آنجا که50 تا 60 درصد بدن را آب تشکیل می دهد اکثر اوقات پوست و پوست لب نیز دچار خشکی و حتی ترک خوردگی می شود. اما در صورتیکه دستگاه بخور سرد استفاده کنیم این مشکل حل شده و بعلت رطوبت هوا مشکل خشکی پوست نیز حل خواهد شد.

 

بخور سرد


یکی دیگر از ویژگی هایی که این دستگاه دارد آن است که می توانید عصاره های مختلف یا حتی برگ اکالیپتوس را داخل مخزن بخور ریخته تا هم بوی خوبی در محیط استشمام شود و هم اکالیپتوس باعث باز شدن مجاری تنفسی می شود و همراه آن یک حس سبکی و شادابی خاصی نیز به دست می دهد.

 

بخور سردبرای مشاهده و خرید دستگاه بخور سرد ارزان روی لینک زیر کلیک کنید.

بخور سرد


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است