سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

معرفی بهترین بند رخت آپارتمانی

یکی از مشکلات خانم های خانه دار در منازل امروزی نبودن حیاط و یا تراس های بزرگ است چرا که هر گاه می خواهند لباس های شسته شده را خشک کنند دچار مشکل هستند و فضایی برای این کار ندارند. از طرفی نمی توانند در خود خانه طناب وصل کرده و لباس ها را روی آن پهن کنند.


بند رخت آپارتمانی تاشو


از آنجا که همواره پیشرفت علم و تکنولوژی به کمک بشر آمده و برای مشکلات او راه حلی پیدا می کند این بار نیز با ارائه ی یک راه حل خیال ما را آسوده نموده است. شما می توانید با استفاده از انواع بند رخت آپارتمانی این مشکل را حل کنید.


بند رخت آپارتمانی تاشو


این مدل بند رخت آپارتمانی که به شما معرفی می کنیم از انواع تاشو بوده و نیازی نیست نگران فضای آن باشید. زیرا زمانی که آن را تا و جمع می کنید به راحتی در هر جایی می توانید آن را قرار دهید. این بند رخت در حالت تا شده ابعادی معادل 100×60 سانتیمتر دارد و وقتی که آن را باز می کنید ابعاد آن معادل 148×55×93 سانتیمتر می باشد.


 


بند رخت آپارتمانی تاشو


این بند رخت مناسب انواع لباس با سایزهای مختلف می باشد. چه بخواهید مانتوهای بلند روی آن پهن کنید یا بخواهید لباس زیر و یا لباس نوزاد روی آن پهن کنید. زیرا این رخت آویز دو طبقه دارد که طبقه بالایی مخصوص لباسهای بلندتر و طبقه پایینی مخصوص لباس های کوچکتر می باشد.


بند رخت آپارتمانی تاشو


در قسمت های پایین این رخت آویز یعنی در زیر پایه های آن دو قطعه پلاستیکی وجود دارد که نمی گذارد رخت آویز روی زمین لق بزند یا لیز بخورد و باعث می شود روی زمین محکم بماند.  اما اگر کودک نوپا در منزل دارید باز هم لازم است که مراقب باشید.


بند رخت آپارتمانی تاشو


یکی از ویژگی های این بند رخت ضد زنگ بودن آن است چون جنس بدنه ی آن تمام استیل است.  و این نکته بسیار مهم است زیرا لباس هایی که روی بند رخت پهن می کنیم مرطوب بوده و اگر جنس این بند رخت ضد زنگ نباشد باعث آسیب به آن می شود.


بند رخت آپارتمانی تاشو


برای مشاهده و خرید بند رخت تاشو آپارتمانی روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت: 99000 تومان


بند رخت آپارتمانی تاشو


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است