سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

لامپ سولار خانگی

بسیاری از اوقات در تاریکی وارد حیاط منزلمان میشویم و مجبور هستیم چند ثانیه ای را بدون نور بگذرانیم تا به کلید چراغ حیاط دسترسی پیدا کنیم. با لامپ خورشیدی دیواری SOLAR MOTION SENSOR 20 LED LIGHT  دیگر نیازی به روشن کردن چراغ موبایل یا روشن کردن چراغ حیاط به مدت طولانی نخواهید داشت. این محصول با استفاده از انرژی خورشیدی شارژ شده  ودر هنگام غروب آفتاب روشن میشود و به هنگام طلوع خاموش میشود.


لامپ-خورشیدی-دیواری


این لامپ سولار خانگی دارای 20 عدد لامپ LED بوده که مقدار نوردهی آن بسیار عالی می باشد. این چراغها محوطه را با رنگ سفید خود روشن می نمایند. این محصول دارای سنسورهای نوری و حرکتی می باشد. سنسور نوری بسته به زمان غروب یا طلوع فعال یا غیرفعال میگردد. سنسور حرکتی با ایجاد حرکت مقابل لامپ فعال میشود و برای رفت و آمدهای شبانه بسیار مفید است.
لامپ-خورشیدی-باغچه


این سنسور لامپها را روشن می نماید. پنل خورشیدی این دستگاه در بهترین پوزیشن برای دریافت حداکثر انرژی از خورشید نصب شده است. ظرفیت این پنل 0.55W می باشد. پنل خورشیدی انرژی دریافتی از خورشید را تبدیل به الکتریسیته نموده و در باطری لیتیومی این لامپ سولار ذخیره می نماید.


لامپ-خورشیدی-باغ


این لامپ به طور متوسط به 7 تا 8 ساعت زمان برای شارژ شدن نیاز دارد و با هربار شارژ شدن 7 تا 8 ساعت در شبانه روز کار می نماید. این لامپ مطمئن، ایمن و ضداب بوده و نصب آن آسان می باشد. ابعاد این محصول 4.8*9.5*12.4 سانتی متر است و وزن آن 142 گرم می باشد.


چراغ-خورشیدی-سنسوردار


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است