سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

لامپ دیواری سولار

لامپ خورشیدی سنسوردار SOLAR MOTION SENSOR 20 LED LIGHT  یکی از بهترین لامپهای سولار می باشد. این لامپ با استفاده از انرژی خورشیدی میتواند به مدت 8 الی 9 ساعت محیط اطراف خود را نوردهی نماید. این لامپ خورشیدی دیواری برای ایجاد جلوه و نور در محیط هایی همچون باغ،الاچیق،باغچه،روف گاردن و ... بسیار مناسب می باشد.شما میتوانید با کمک یک پیچ آن را بر روی دیوار نصب نمایید و دیگر مجبور به پرداخت هزینه های بالای برق کشی و امور مربوط به آن نشوید. برای استفاده از این لامپ خورشیدی باغچه کافیست آن را روزانه به مدت 8-9 ساعت مقابل نور خورشید قرار دهید. پنل خورشیدی که درون این محصول تعبیه شده است نور خورشید را دریافت نموده و آن را به برق تبدیل می نماید.لامپ-خورشیدی-باغچه


باتری لیتیومی این چراغ انرژی  حاصل از آفتاب را در خورد ذخیره می نماید و در زمان مناسب آن را به لامپهای LED انتقال میدهد. این لامپ سولار دارای 20 عدد لامپ LED سفید رنگ بوده و قدرت نوردهی آن کافی می باشد. درون این لامپ یک سنسور نوری و یک سنسور حرکتی وجود دارد. با تاریک شدن هوا سنسور نوری فعال شده و باعث روشن شدن لامپ میگردد.


لامپ-خورشیدی-باغ


در صورتی که مقابل لامپ رفت و آمد شود سنسور حرکتی فعال شده و باعث روشن شدن لامپ میگردد. باتری لیتیومی این محصول 800 میلی آمپر و ظرفیت پنل خورشیدی اش 0.55W می باشد. از دیگر مشخصات این محصول و دوستدار محیط زیست میتوان به ضدآب بودن (استاندارد IP65)، داشتن دکمه خاموش و روشن و ابعاد کوچک آن اشاره کرد.


لامپ-خورشیدیاین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است