سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

قیمت بهترین درب مگنتیک پلاستیکی

اگر شما نیز برای فصل زمستان به فکر راهی برای کاهش هزینه مصرف سوخت محل کسب و کار خود دارید، گزینه های متعددی در پیش رو دارید از جمله استفاده از وسایل گرمایشی کم مصرف اما اگر محل کسب و کار شما با مشکل تردد بالا مواجه می باشد باید به دنبال یک شیوه جایگزین باشید.

 

 

یکی از راه کاری هایی که در سال های اخیر به منظور ح این مشکل مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از پرده های نایلونی می باشد که در ابتدای استقبال  از خرید پلاستیک درب مغازه و استفاده از آنها  با مشکلاتی مواجه بود، از جمله عدم تقارن و ثبات و تردد سخت.

 

 

اما همواره پیشرفت تکنولوژی به دنبال راه حل هایی برای کاهش مصرف سوخت و راحتی انسان می باشد، با این رویکرد درب نایلونی مگنتیک روانه بازار شده که دارای طراحی کاملا هوشمندانه و کاربردی می باشد.

 

 

یکی از انواع پرده های پلاستیکی موجود در بازار، درب پلاستیک مغناطیسی آسان مش می باشد که در ابعاد مختلفی تولید می شوند، این درب ها معمولا دارای ارتفاع یکسانی می باشند که متناسب با سبک ساختمان سازی ایرانی طراحی و تولید شده اند.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید محصول

 

یکی از دلایل موفقیت برند آسان مش در تولید بهترین درب مگنتیک پلاستیکی، استفاده از متریال درجه یک و با کیفیت می باشد، از جمله استفاده از پلاستیک درجه یک خارجی با ضخامت مناسب که در مقابل سرما و گرما مقاوم می باشد.

 

 

این برند در تولید پرده های مغناطیسی پلاستیکی از مگنت های بسیار با کیفیتی استفاده کرده است که با عبور از درب بلافاصله بسته می شود و اجازه خروج هوای گرم و ورود هوای سرد را نمی دهد.

 

 

یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت درب پلاستیک آهنربایی علاوه بر ابعاد آن نوع جنس متریال مورد استفاده در تولید آنها می باشد که آسان مش با توجه به کیفیت عالی دارای قیمت مناسبی نیز می باشد.

 

 

 

 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است