سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

فواید استفاده از دستگاه بخور گرم صورت

پوست سالم و شاداب می تواند در زیبایی ظاهری افراد تاثیر بسزایی داشته باشد. این مسئله برای همه بخصوص خانم ها بسیار مهم می باشد و به همین دلیل همواره به دنبال راه هایی برای سلامت و شادابی پوست خود می باشند و شاید راه هایی با هزینه های بالا را نیز امتحان کرده باشند.
همه ما می دانی که در اثر فعالیت های روزانه و آمد و شدها در محیط خارج از منزل می تواند باعث نفوذ آلودگی ها به پوست شود و همین امر می تواند تاثیر بسزایی در نازیبایی پوست داشته باشد. یکی از راه های داشتن پوست تمیز و شاداب استفاده از بخور دادن برای صورت می باشد.
به این ترتیب شما می توانید با خرید دستگاه بخور صورت بدون نیاز به هزینه های بالا برای انواع کرم ها و روش های تهاجمی پوست خود را به طور عمقی تمیز نموده و منافذ پوست خود را باز نموده و با آب رسانی کامل به سطح پوست شادابی آنرا تضمین نمائید.

 


 

شما با استفاده از دستگاه بخور صورت دستی و همچنین مقداری عصاره های گیاهی می توانید پوستی لطیف‌تر، تمیزتر و از همه مهمتر شاداب تر داشته باشید. بنابراین شما به وضوح متوجه تاثیر مستقیم بخور دادن پوست در سلامتی و زیبایی آن  شده اید.
یک نکته ای که لازمه به آن اشاره کنیم این است که قبل از استفاده از دستگاه بخور صورت گرم حتما پوست خود را با استفاده از یک شوینده ملایم مورد شستشو قرار دهید تا آلودگی ها و هر گونه مواد آرایشی که بر روی پوست شماوجود دارد پاک شود و در اثر باز شدن منافذ پوست در داخل آنها نفوذ نکند.
یکی از دلایل اصلی چوش و آکنه نفوذ آلودگی ها و مواد آرایشی بر روی پوست به داخل منافذ باز آن می باشد. به همین دلیل لازم است قبل از بخور حتما پوست تمیز شود.
برای مشاهده متنوع ترین دستگاههای بخور گرم و خرید دستگاه بخور صورت ایرانی به وب سایت تکیبد مراجعه نموده.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 49000 تومان

خرید


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است