سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

فروش پاور بانک خورشیدی Solar Power Bank


شارژر همراه خورشیدی با صفحه سولار

با افزایش روزافزون نیاز به استفاده از گوشی موبایل، تبلت و سایر لوازم دیجیتالی پرتابل، مسئله شارژ کردن و همیشه در دسترس بودن منبع شارژ از دغدغه های بسیاری از افراد جامعه محسوب می شود.

 اما مسئله مهم این است می باشد که ما همواره در منزل و محل کار حضور نداریم تا دسترسی راحت به پریز برق داشته باشیم و بتوانیم دستگاه های خود را شارژ کنیم. 

اما جای نگرانی برای این مسئله نیست. پاور بانک ها توانسته اند این مشکل را به راحتی حل کنند و شاید بتوان گفت یکی از وسایل ضروری این روزها برای مسافرت و حتی یک جلسه کاری یک شارژر همراه می باشد. 

اما همانطور که می دانید پاور بانک ها نیز خود نیاز به شارژ شدن دارن و شاید این مسئله به مذاق گرداشگران و طبیعت دوستان که برای چندین روز از شهر و منبع انرژی دور هستند زیاد خوش نباشد .

 پاور بانک خورشیدی توانسته اند نیاز افرادی که برای مدتی از شهر و منبع برق دور هستند را مرتفع کن.

 شاید شما هم با شنیدن نام پاور بانک خورشیدی به یاد پنل های سولار بسیار بزرگ بیافتید، اما پنل های بکار رفته در این پاور بانک ها در ابعاد کوچک می باشد و دارای وزن کمی می باشد که جابجایی پاور بانک را آسان می کند.

 

 

شارژهای همراه سولار با داشتن یک پنل خورشیدی می تواند انرژی خورشید را به انرژی الکتریکی تبدیل کند. این شارژر ها با قرار گرفتن در معرض نور خورشید به تدریج باتری داخلی آنها شارژ می شود. 

در پاور بانک های خورشیدی با استفاده از پنل های خورشیدی که نورخورشید را به جریان الکتریسته تبدیل می کنند و می توانند منبع بسیار خوبی برای تامین انرژی در مواقع اضطراری و عدم دسترسی به منابع برق باشد.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید پاور بانک خورشیدی می توانید به وبسایت تک سبد مراجعه نموده و طعم یک خرید راحت و مطمئن را تجربه کنید.

 

برای خرید محصول به لینک زیر مراجعه فرمائید

قیمت استثنایی 79000 تومان


خرید

این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است