سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

فروش ظروف میناکاری در ایلام

یکی از مراکز مهم تولید صنایع دستی در ایران شهر ایلام می باشد که دارای تاریخ و پیشینه ای غنی و سابقه‌اي درخشان در فرهنگ، هنر و تمدن  ایران و جهان می باشد. صنایع دستی هنری فراوانی در این شهر به دست صنعتگران سختكوش و با ذوق ايلامي تهیه و تولید می شوند.

 یکی از دلایل مهم رشد و توسعه صنایع دستی در ایلام سبک زندگی عشيره اي وسنتي مردمان آن می باشد که از دلایل رونق اقتصادی در این خطه می باشد. از جمله صنایع دستی که به دست هنرمندان ایلامی تهیه و تولید می شود می توان به معرق روي چوب ، منبت چوب، طراحي روي سفال ، قلمزني روي فلز مس و میناکاری در ایلام اشاره کرد.

 در این شهر فروشگاه های صنایع دستی بیشماری وجود دارد که می توانید محصولات متنوعی که نشان از ذوق و اندیشه هنری سرشار هنرمندان این منطقه دارد را مشاهده کنید. این روزها تولید محصولات میناکاری نیز از رونق خوبی برخوردار بوده و فروش میناکاری در ایلام نیز از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد.

 صنایع دستی ایرانی در عين زيبايي واجد ارزش‌هاي كاربردي و مصرفي می باشند که از مهمترین عوامل محبوبیت و ماندگاری این محصولات می باشد به طوری که در طول تاریخ دستخوش تغییرات زیادی قرار گرفته اما همچنان به حیات خود ادامه داده اند.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

 صنایع دستی از مهمترین جاذبه های گردشگری در هر منطقه جغرافیایی محسوب می شود که می تواند با جذب گردشگر به درآمد زایی برای فعالان در عرصه های هنری و صنایع دستی باشد. صنایع دستی در واقع در بر دارنده تکه ای از هنر و فرهنگ  کشورمان می باشند.

 در تولید صنایع هنرمندان خوش ذوق و اندیشمند  عشق و هنر خود را صرف خلق آثاری با ارزش و زیبا می کنند که در عین کاربردی بودن دارای جنبه کاربردی نیز می باشند.

 

 

 

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.

این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است