سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

فروش اینترنتی دستگاه بخور سرد ارزان در تهران

می توان گفت در فصل زمستان و شیوع بیماری های تنفسی استفاده از دستگاه های بخور رواج بیشتری دارد که می تواند به نوعی با افزایش میزان رطوبت هوای محیط مشکلات ناشی از خشکی هوا را تعدیل نماید.
دستگاه بخور با انتشار بخار آب به محیط موجب افزایش نسبی رطوبت هوا شده و می تواند مانع از پراکندگی میکروب ها و ویروس های بیماری زا شده و همچنین در بهبود علائم بیماری های تنفسی نقش بسزایی دارد.
استفاده از دستگاه بخور سرد و گرم ارزان، می تواند یک راه حل مقرون بصرفه برای جلوگیری از شیوع بیماری های واگیردار مانند سرما خوردگی و آنفولانزا در فصل زمستان باشد.
باید توجه بفرمائید هنگام استفاده از دستگاه بخور در منزل یکسری نکات را رعایت بفرمائید تا دستگاه عاری از عوامل بیماری زا شده و خود منجر به عامل بیماری زا نشود. از جمله تحلیه زود به زود آب مخزن دستگاه. تحقیقات نشان می دهد در صورت عدم رعایت بهداشت دستگاه بخور، این دستگاه آلوده به قارچ و باکتری های بیماری زا می شود که خود عامل انتقال بیماری می باشد.
سعی کنید آب دستگاه بخور از نوع جوشیده یا آب کانی زدایی شده باشد تا عوامل بیماری زا در درون دستگاه نفوذ نکرده و بهداشت دستگاه حفظ شود. سعی کنید هر روز آب دستگاه تعویض شود.
شاید بسیاری از کارمندان نیاز به چنین وسیله ای را برای خود الزامی میدانند ولی به دلیل نداشتن وقت کافی برای خرید این محصول، تهیه آن را به تعویق می اندازند، اما بسیاری از وب سایت های معتبر، با  فروش اینترنتی دستگاه بخور ارزان قیمت این مشکل را برای این عزیزان حل کرده اند.

 دستگاه بخور سرد طرح لامپ رومیزی، یک نمونه فانتزی و کاربردی از این محصول می باشد که با توجه به کیفیت و قیمت مناسب دارای بازار خوب فروش می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خریداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است