سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

طریقه سینک کردن دو دستگاه

می توان با استفاده از این دستگاه های خاص و هوشمند بسیاری از کارهای خود را انجام داد و این کار را برای هر کسی که در اطراف خود هست آسان کند.


ساعت هوشمند مچی


این محصول  می تواند با دستگاه تلفن همراه شما سینک شود و تمامی اطلاعات مورد نظر شما را در اشتراک بگذارد و همینطور تمامی امورات تلفن همراه خود را به صورت از راه دور انجام دهد.


ساعت هوشمند اپل


این باعث خواهد شد تا تمامی  دستگاه خود را در دست داشته باشید بدون  اینکه گوشی تلفن همراه خود را در دست داشته باشید.


ساعت هوشمند طرح اپل


شماا می توانید با استفاده از این دستگاه استفاده های زیادی کنید، فقط لازم است تا این دو دستگاه را به یکدیگر سینک کنید تا بتوانید تمامی اطلاعات را مشاهده کنید.


ساعت مینا کاری جدید


با استفاده از نرم افزار های مخصوص و یا بلوتوث می توانید دستگاه تلفن همراه خود را با ساعت هوشمند سیم کارت خور طرح اپل سینک نمایید. با انجام این کار می توانید تمامی اطلاعات تلفنی و مموری دستگاه های خود را در دست داشته باشد و از این طریق تمامی آن را مشاهده کنید.


ساعت هوشمند


تک سبد فروشگاهی اینترنتی است که برای رضیا شما عزیان و همینطور مشتریان خود تعداد محدودی از ایندستگاه را در معرض فروش قرار داده است تا شما بتوانید از آن استفاده های بهینه کنید.


خرید ساعت مچی جدید


شما می توانید این محصول هوشمند را از این طریق سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید. شما می تواین برای خرید ساع هوشمند ارزان اصلی از این دسگاه استفاده کنید و محصول خود را درب منزل تحویل بگیرید.


با مراجعه به لینک زیر می توانید محصول خود را سفارش دهید

قیمت استثمایی 109000 تومان

خرید محصول
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است