سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

صنایع دستی میناکاری هنرمندان اصفهانی

 

محصولات میناکاری تنوع بسیار زیادی دارد. هنرمندان اصفهانی با استفاده از این هنر محصولات کاربردی و دکوری بسیار زیادی تولید می نمایند. صنایع دستی میناکاری مجموعه ای از انواع تندیسهای بته جقه میناکاری، گلدان میناکاری، تندیس هدیه و تبلیغاتی مینا، قاب بشقاب میناکاری، ساعت میناکاری و ... می باشد.

 


 

میناکاری

 


 

این محصولات میناکاری در بین بسیاری از افراد محبوب هستند. بازار این هنر و صنعت از رونق خوبی برخوردار می باشد. تندیسهای بته جقه از ظاهر بسیاری زیبایی برخوردارند و دارای تمامی ویژگیهای یک هدیه ی اصیل ایرانی می باشند. تندیسهای میناکاری طرح بته جقه ترکیبی از چوب و مس می باشند.

 


 

هنر-مینا-کاری

 


 

این نوع تندیسها با مس تولید شده اند و بعضا با هنرهای دیگری همچون قلم کاری و خاتم کاری ترکیب شده اند. تندیس میناکاری طرح بته جقه را میتوانید به عنوان یک هدیه ی تبلیغاتی یا کادویی برای دوستانتان خریداری نمایید. گلدان میناکاري یکی دیگر از اثار هنری هنرمندان خوش ذوق اصفهانی می باشد.

 


 


 


 

گلدان-مینا-کاری

 


 

این محصول با یک جعبه چوبی مشبک عرضه شده است که زیبایی و خاص بودن آن را دوچندان نموده است. جعبه ی چوبی این محصول درب دار بوده و میتوانید گلدان را داخل آن قرار دهید. بر روی این جعبه طرح های بسیار زیبا و ظریفی توسط لیزر به وجود آمده است. بر روی پایه ی این محصول میتوانید اسم یا لوگوی مورد نظرتان را با لیزر حک  و آن را به عنوان یک هدیه ی تبلیغاتی با تعداد بالا و قیمت مناسب تهیه نمایید.

 


 

 

گلدان-میناکاری-مسی

 


 

از دیگر صنایع دستی این هنر میتوان به قاب بشقاب میناکاری اشاره کرد. این قاب نیز از جنس مس بوده و کلیه ی مراحل تولیدی آن در کوره انجام شده است.

 


 

بشقاب-میناکاریاین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است