سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

روش شستن نوزاد

حمام کردن یکی از لذت بخش ترین کارهایی می باشد که می تواند فرد را سرحال بکند، این امر حتی برای کودکان نیز می تواند تاثیر خوبی داشته باشد اما به شرط آنکه این کار به صورت اصولی و صحیح انجام شود تا نوزاد شما بتواند احساس آرامش و امنیت داشته باشد.
یکی از کم دردسر ترین و سنتی ترین روش ها برای حمام کردن نوزادان، شستن نوزاد بر روی پا در داخل حمام می باشد که معمولا مادران با تجربه این کار را انجام می دهند، اما این روش شستن نوزاد برای مادران کم تجربه و بی تجربه می تواند بسیار دلهره آور باشد.

 شما می توانید از وان مخصوص حمام نوزاد برای استحمام ایمن کودک خود استفاده کنید، اما قبل از هر کاری شما باید آرامش خود را حفظ کنید و وسایل مورد نیاز برای حمام کردن نوزاد خود را قبل از انجام کار فراهم آورید تا دچار دردسر نشوید.
قبل از اینکه لباس نوزد خود را از تن وی خارج کنید، دمای محیط حمام را مناسب کنید نه زیاد گرم و نه زیاد سرد باشد و دمای آب را در حد ایده آل و مناسب قرار دهید. وان حمام نوزاد خود را از آب با درجه حرارت مناسب بکنید و درون وان می توانید از ابر وان حمام کودک استفاده کنید.
کودک خود را بر روی اسفنج قرار دهید و به آرامی شروع به شستن کودک بکنید. ابتدا سر و صورت نوزاد خود را مورد شستشو قرار دهید و توجه کنید که از شوینده مناسب برای پوست نوزاد استفاده کنید که رایحه تندی نداشته باشد و موجب تحریک کودک نشود.
در حین شستشو باید از اسفنج نرمی استفاده شود که به پوست کودک آسیبی نرد، توجه کنید در حین شستشوی سر کودک قبل از آب ریختن بر روی سر وی باید دست خود را به صورت حایل بر روی پیشانی کودک قرار داده تا وارد چشم نوزاد نشود.

 توجه داشته باشید بلافاصله بعد از شیر دادن کودک یا در زمان گرسنه بودن کودک وی را به حمام نبرید بلکه در زمانی او را به حمام ببرید که بین حالت گرسنگی و سیر باشد.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی شکوفه محافظ حمام نوزاد بر روی دکمه زیر کلیک کنید

قیمت : 159000 تومان

با مشاهده ویدئو زیر با این محصول بیشتر آشنا شوید


 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است