سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

ذخیره سازی انرژی خورشیدی با سولار | تک سبد

شما با استفاده از این دستگاه می توانید در هر زمان و یا مکان از آن کار بکشید و انرژی ذخیره شده در آن را به انرژی الکترونکی تبدیل کرده و دستگاه های دیگر خود را با استفاده از این دستگاه شارژ نمایید.


پاور بانک خورشيدي با چراغ قوه


با این دستگاه قادر خواهید بود انرژی پاک و بی نهایت خورشید را ذخیره کنید و در این دستگاه جمع کنید تا در مواقع ضروری بتوانید این انرژی ذخیره شذه را به دستگاه های دیگر خود انتقال دهید.


پاور بانک 50000 آمپر


شما با استفاده از این دستگاه در زمان هایی که در مسافرت و یا به دور از برق شهری به سر می برید می توانید با استفاده از پنل های خورشیدی، انرژی خورشیدی را جذب کنید و به دستگاه های دیگر خود انتقال دهید.


پاور بانک انرژي خورشيدي


ما می توانیم این وعده را به شما عزیزان دهیم که بهترین و با کیفیت ترین دستگاه پاوربانک خورشیدی سولار را برای شما در معرض فروش قرار اده ایم تا از آن بهره مند شوید.


پاور بانک با پنل خورشيدي


فروشگاه اینترنتی تک سبد در تمامی دوران برای مشا عزیزان و مشتریان باالقوه خود برنامه ریزی های بسیاری کرده است که این دستگاه هم جدا از ان نیست.


پاور بانک


با درخواست شما دوستان دوباره این محصول را برای فروش قرار داده ایم که می توانید بهترین  ها را از همین فروشگاه تهیه کنید و استفاده بهینه ببرید. علاوه بر کارایی مستقل این دستگاه می توان به چراغ پاوربانک خورشیدی نیز اشاره نمود که در نوع خود بسیار با کیفیت و پر نور است.


با مراجعه به لینک زیر می توانید محصول خود را سفارش دهید

قیمت دستگاه خورشیدی در تک سبد 69000 تومان

خرید محصول
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است