سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

خرید میناکاری تهران | تک سبد

یکی از ویژگی های صنایع دستی امکان تولید این صنایع به صورت کارگاهی و خانگی  بدون نیاز به استفاده از صنایع و فناوری های پیشرفته می باشد که به همین دلیل توانسته است به عنوان منبع درآمد خانوار تبدیل شود و در طول سالیلن دراز پایدار بمانند.
یکی از انواع این هنر ها که در حال حاضر سرمایه گذاری وسیعی به منظور گسترش آن صورت گرفته استف هنر میناسازی یا میناکاری تهران می باشد. به جرات می توان گفت در سال های اخیر نقش بانوان در هنر میناسازی بسیار پر رنگ بوده است.هنر میناکاری به دلیل عدم نیاز به سرمایه گذاری های بزرگ و استفاده از دستگاه های مدرن، توانسته است درگردش چرخ اقتصاد کشور نقش بسزایی داشته باشد به طوری که بانوان زیادی حتی در خانه ای خود کار نقاشی یک بشقاب میناکاری تهران را انجام داده.
این هنر اصیل و چشم نواز به دلیل اصالت و زیبایی فوق العاده ای که دارد توانسته است شهرت جهانی پیدا  کند و به عنوان یکی از برترین صنایع دستی کشور شناخته شود. این هنر با تجه به تنوع محصولات داری قیمت های متنوعی می باشد و شما می توانید محصولی بر اساس بودجه تعریفی خود خریداری نمائید.
با توجه به افزایش حجم تولیدات این هنر، قیمت میناکاری تهران به نسبت سایر صنایع دستی مناسب تر بوده و متناسب با هر سبک سلیقه و بودجه ای محصولی متناسب داشته. غیر ممکن است شما وارد یکی از فروشگاه ای میناکاری در تهران بشوید و دست خالی از آنجا خارج شوید.
اگر مایل هستید از صنایع دستی داخلی که نشان هویت و اصالت ایرانی بوده و چرخ اقتصادی بسیاری از خانوارهای ایرانی می باشد، حمایت کنید می توانید با خرید و استفاده از این محصولات در زندگی روزمره خود در این مسیر گامی موثر بردارید.
برای مشاهده متنوع ترین محصولات میناکاری و خرید اینترنتی میناکاری تهران به فروشگاه تک سبد مراجعه نموده.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خریداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است