سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

خرید میناکاری ارزان در تهران

محصولات میناکاری از جمله صنایع دستی محبوب و کاربردی می باشند که خوشبختانه در سال های گذشته دارای رشد چشم گیری می باشد، هنر میناکاری دارای شهرت جهانی می باشد و نه تنها در داخل ایران بلکه در سای کشورهای جهاننیز از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد.

 خرید ظروف میناکاری در تهران نیز به مانند سایر شهرهای ایران دارای رونق خوبی می باشد، شاید یکی از دلای لمحبوبیت این هنر زیبا تنوع بالای محصولات آن می باشد که منجر به پوشش طیف وسیعی از سلایق و بودجه های خرید می شود، هنری که آکنده از ظرافت و زیبایی می باشد.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید محصول
هرچند مهد میناکاری ایران در شهر اصفهان می باشد و کمتر کسی را می توان پیدا کرد که مینا را با شهر اصفهان نشناسد، اما در حال حاضر بسیاری از شهره های دیگر نیز در زمینه تولید و فروش میناکاری فعالیت داشته. برای خرید میناکاری ارزان تهران به لینک خرید موجود در صفحه مراجعه نمائید.
یکی از محصولات میناکاری که دارای محبوبیت ویژه ای ر بین دوتسداران این هنر می باشد، قاب های مینا بوده. قاب مشبک میناکاری یکی از جدید ترین محصولات میناکاری می باشد که تلفیقی ظریف از هنر میناکاری به همراه هنر چوب می باشد که زیبایی چشم نوازی را به این محصول داده است.

 

 


تنوع و زیبایی محصولات میناکاری شده یکی از دلایل برتری این هنر زیبا و ظریف نسبت به سار هنر های دستی می باشد که توانسته است نقطه عطفی در موفقیت و ماندگاری این هنر در طول 5000 سال پیشینه غنی این هنر می باشد که همچنان توانسته است در صدر پر فروش ترین صنایع دستی ایرانی باشد. برای خرید میناکاری در تهران به لینک خرید موجود در صفحه مراجعه نمائید.

 

 


هر چند هنر میناکاری در طول دوره حیات خود دستخوش تغییراتی قرار گرفته اما این هنر زیبا و سینه به سینه از نسلی به نسل دیگر منتقل شده و آنچه در حال حاضر می بینید نتیجه تلاش هنرمندان و استادکاران ایرانی فعال در زمینه میناکاری می باشد. 

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.

 این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است