سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

خرید عمده میناکاری روی مس ارزان

میناسازی یا میناکاری، هنری که برای تزئین سطح ظروف و زیورآلات از نقش و نگارهای زیبا  اصیل یا کمک رنگ های درخشان و آتش استفاده می کند، هنری که رنگ آبی مینای بکار رفته در آن یادآور کرانه آبی آسمان می باشد که دریایی از زیبایی و ظرافت می باشد.

 


هنر میناکاری از آن دسته هنرهای دستی ایرانی می باشد که به لطف هنرمندان خلاق این رسته صنعتی، توانسته است که به تداوم و پایداری خوبی در سال های اخیر برسد. در سال های اخیر شاهد استقبال از خرید میناکاری روی مس می باشیم.

 

 


میناکاری اصیل ایرانی هنری برای تزئین فلزات با طرح های ختایی، گل و مرغ، اسلیمی، مینیاتور، صحنه های بزم و ... یا به صورت ترکیبی از چند طرح می باشد که نشان از مهارت بالا و ذوق هنری هنرمندان میناکاری ایرانی دارد که همواره به خوبی درخشیده است.

 یکی از ویژگی های ظروف میناکاری، قابلیت کاربردی بودن آنها می باشدف شما این ظروف را براحتی می توانید مورد شستشو قرار دهید و این به دلیل تثبیت رنگ بر روی زیر ساخت می باشد که به این منظور طرح مورد نظر روی زمینه کار دوباره پخته می شود.

 یکی از تغییراتی که از گذشته های دور تا به کنون در تولید ظروف میناکاری بوجود آمده است، جایگزینی رنگ های معدنی به جای رنگ های گیاهی در تولید ظروف میناکاری شده می باشد. به منظور خرید عمده میناکاری با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت کلیک کنید.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید
یکی از نشانه های مرغوبیت و کیفیت بالای ظروف میناکاری علاوه بر زیر ساخت مناسب تناسب طرح و نقش ها می باشد که باید کاملا قرینه و بدون ایراد باشد. هیچ گونه بیرون زدگی رنگ از مرز ها نیز نباید در سطح کار دیده شود که این نشان از صبر و مهارت هنرمند میناکار دارد.

 ی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.

 
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است