سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

خرید حشره کش برقی خانگی | تک سبد

شاید تا بحال پای درد دل مادرانی که در خانه نوزاد و کودکان کوچک دارند نشسته باشید که از گرمای تابستان و حشرات موذی این فصل شکایت می کنند، حشراتی که یکی از نگرانی های مادران می باشد که مبادا خواب راحت را از چشم کودکانشان بگیرد یا موجب بیماری آنها بشود.
البته این حشرات مزاحم می تواند برای ما نیز بسیار آزار دهنده باشد، فرض کنید در یک صبح تابستانی مایل باشید در خنکای صبح از هوای آزاد بهرمند شوید و درب یا پنجره اتاق خود را باز گذاشته و با آزار و اذیت مداوم حشره ها مواجه خواهید شد.
خوب ما قصد داریم یک حشره کش برقی خوب به شما معرفی کنیم که نه تنها برای بزرگسالان ضرری ندارد بلکه برای کودکان نیز بی ضرر می باشد و یک خواب راحت را برای شما فراهم می آورد. یک وسیله ای که به شما کمک می کند بدون نیاز به حشره کش شیمیایی از شر مگس و پشه راحت شوید.
بنابراین اگر شما به دنبال تهیه حشره کش برقی برای نوزاد خود می باشید می توانید در این مقاله با ما همراه باشید با معرفی محصولاتی بیخطر با کارایی بالا که به شما کمک می کند بدون آسیب به طبیعت و سلامت بدن خود از شر حشرات راحت بشوید.
لامپ حشره کش برقی خانگی، محصولی که به شما این امکان را می دهد تا از آن در منزل خود، محل کار یا حتی در باغ استفاده کنید و تنها با تولید نور بنفش رنگ حشرات را به سمت خود جذب کند ودر اثر برخورد با حشره کش منهدم بشوند.
دستگاه دفع حشرات، سوسک و موش برقی ریدکس پلاس، نمونه ای دیگر از حشره کش های برقی می باشد که بدون نیاز به استفاده از مواد شیمیایی و تنها با تولید امواج آلتراسونیک در شبکه سیم کشی ساختمان حشرات را از اطراف محل زندگی شما دفع کند.

 


 

برای مشاهده و خرید اینترنتی به لینک زیر مراجعه کنید

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 55000 تومان

خریداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است