سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

خرید حشره کش برقی جدید

در گذشته های نه چندان دور برای خلاصی از شر حشرات بیشتر از اپسری های حشره کش استفاده می شد و به تدریج قرص های حشره کش که به همراه دستگاه برقی بود برای دفع حشرات مورد استفاده قرار می گرفت که این حشره کش های شیمیایی دارای عوارضی ماندگار می باشند که سلامت بدن را به خطر می اندازد.
به تدریج سایر حشره کش های برقی که با استفاده از نور فرابنفش و امواج اولتراسونیک برای دفع حشرات استفاده می کنند جایگزین روش های قبلی شده که هر کدام از این حشره کش برقی دارای مزایا و معایب منحصر بفرد خود می باشد. 

یکی از انواع این حشره کش های جدید، لامپ حشره کش برقی خانگی می باشد که می تواند در سه حالت مورد استفاده قرار گیرد، این محصول می تواند به عنوان چراغ روشنایی و شب خواب قادر و همچنین یک حشره کش که می تواند حشراتی مانند پشه ، مگس و   سایر حشرات بال دار را نابود کند. 

اساس کار این لامپ حشره کش برقی جدید تولید نور سفید برای جذب حشرات و نابودی آنها می باشد. یکی از مهمترین ویژگی های این محصول توان مصرفی پایین آن بوده و توان مصرفی آن تنها 12 ولت می باشد. با استفاده از این محصول در فصلول گرم سال از شر حشرات موذی خلاص خواهید شد.
اما نمونه ای دیگر از حشره کش برقی خوب که به منظور دفع حشرات و حیوانات موذی مورد استفاده قرار می گیرند، دستگاه های حشره کش مافوق صوت می باشند که با تولید امواج اولتراسونیک که در واقع در محدوده شنوایی اسنان و حیوانات نمی باشد می تواند و مانع ورود حشرات و سوسک ها ، موش ها و موجودات موزی به محیط مورد استفاده بشود.
یکی از مزیت های حشره کش های برقی توان مصرفی پایین و نحوه عملکرد بسیار آسان آنها می باشد که موجب محبوبیت این گره از حشره کش ها شده است.
به منظور کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت دستگاه حشره کش برقی به لینک زیر مراجعه نمودهبرای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 55000 تومان

خریداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است