سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

خرید حباب ساز برقی اتوماتیک برقی در اصفهان

اگر به دنبال خرید هدیه ای شگفت انکیز و متفاوت برای کودکان خود هستید و مایل هستید آنچه خریداری می کنید علاوه بر کارایی بتواند لحظات خوشی را برای فرزندانتان رقم بزند با ما همراه باشید با معرفی یک هدیه جالب.
حباب ها دنیای شگفت انگیز و رویایی دارند، تصور کنید این دنیا را برای فرزندان خود رقم بزنید و آنها را غرق در شادی کنید. شاید تصور کنید ساخت مقدار زیادی حباب با استفاده از آب و کف بسیار مشکل می باشد.

پیشنهاد ما برای شما خرید دستگاه حباب ساز برقی، می باشد که می تواند در یک لحظه انبوهی از حباب را تولید کند بدون اینکه شما متحمل سختی بشوید.

این حباب ساز بدون نیاز به دخالت دست و به طور اتوماتیک مقادیر زیادی حباب تولید می کند و می تواند ساعت های خوشی را برای شما و فرزندانتان رقم بزند.
از مشخصات حباب ساز برقی اتوماتیک می توان به ابعاد آن اشاره کرد که عبارت است از 13 * 20 *21 سانتی متر، که ابعاد فشرده و بسیار جمع و جوری به حساب می آید و استفاده و حمل و نقل آن را آسان می کند.
این حباب ساز دارای یک پره گردان با 18 دایره برای ساخت حباب می باشد که می تواند مقادیر زیادی حباب را در یک لحظه تولید نماید که توسط فن این دستگاه در هوا پراکنده می شود.
لازم بذکر می باشد شما می توانید از این دستگاه در مهمانی های خود استفاده کنید و در کنار نور و موسیقی داشتن حباب ها هیجان و انرژی مهمانی شما را دوچندان کرده.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

اطلاعات بیشتر و خریداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است