سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

 با توجه به اینکه در سال های اخیر با افزایش جمعیت و بالا رفتن میزان استفاده از آب های زیر زمینی و در کنار اینها کاهش بارندگی ها موجب کاهش سطح آب های زیر زمینی شده که با وجود استفاده از آفات و سمسوم کاشورزی و شیمیایی، آلودگی آب های زیر زمینی افزایش یافته است.
بنابراین خرید دستگاه تصفیه آب خانگی و استفاده از آن امری ضروری می باشد، اما اینکه چه دستگاه تصفیه آب خانگی بخریم بسیار مهم می باشد و باید قبل از خرید اطلاعات کافی برای انتخاب یک دستگاه مناسب جمع آوری نموده تا بتوان یک محصول درست و کارآمد خریداری کرد.
اگر شما نیز به دنبال خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی از میان تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی موجود در بازار می باشید می توانید به وب سایت فروشگاهی تک سبد مراجعه نموده تا علاوه بر کسب اطلاعات کامل بتوانید محصول با کیفیت و قیمت مناسب خریداری کنید.


از جمله آلاینده های موجود در آب می توان به نیترات ها، کلر باقی مانده از تصفیه آب، نیتریت ها، املاح، آرسنیک و دیگر املاح مضر موجود می توان نام برد. که می تواند مصرف این نوع آب موجب به بروز انواع بیماری های گوارشی و حتی سرطان در بدن انسان می شود.
یکی از انواع دستگاه تصفیه آب خانگی ارزان و جمع و جور دستگاه تصفیه آب خانگی سرشیری می باشد، این نوع از دستگاه های تصفیه آب مناسب برای آلودگی های سطحی می باشد و دارای دو فیلتر کارتریج سرامیکی و نانو KDFمی باشد.
این دستگاه تصفیه آب خانگی کوچک که براحتی بر سر شیر آب وصل می شود می تواند زنگ زدگی لوله، کلر آب، موجودات ذره بینی، یون های سنگین آهن در آب را حذف کند.
برای کشب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی اصفهان به لینک زیر مراجعه نموده


 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خریداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است