سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

خرید اینترنتی و بدون واسطه هدیه فیروزه کوبی اصفهان

برای سنگ فیروزه خواص بسیاری عنوان شده است از جمله  ایجاد شادی و خوش اقبالی، افزایش نیروی چشم، رونق کسب و کار  همچنین موثر در بهبود گردش خون می باشد. در رابطه با ارتباط این سنگ در کمک به رفع افسردگی و تقویت قلب نیز مطالبی آمده است.

 سنگ فیروزه با تاثیر بر روی چاکراه های بدن کمک شایانی در درمان بیماری ها و دفع انرژی های بد دارد. این سنگ مخصوص چاکرای گردن و گلو می باشد .با توجه به خواص ذکر شده برای سنگ فیروزه از دیرباز تا کنون از این سنگ برای زینت دادن موارد مختلفی استفاده می شده است. از جمله استفاده در زیور آلات و همچنین استفاده برای زینت دادن بخش هایی از بناها.

 صنعت فیروزه کوبی که صنعتی نوپا می باشد و مهد پیدایش فیروزکوبی مشهد می باشد توانسته است از قطعات کوچک فیروزه برای تزئین محصولات مختلف که بیشتر جنبه تزئینی دارند استفاده کند.
ظروف مختلفی با هنر فیروزه کوبی تزئین می شود که از جمله می توان قندان فیروزه کوبی را نام برد که علاوه بر جنبه تزئینی می تواند جنبه کاملا کاربردی نیز داشته باشد.
هرچند مهد پیدایش این هنر شهر مشهد می باشد ولی این روزها در اصفهان بیشترین رواج و رونق را دارا می باشد. هنرمندان چیره دست اصفهانی توانسته اند به مدد غریزه هنر شناسی و هنر دوستی خود آثاری نفیس و درخور نام هنر ایرانی تهیه و تولید کنند.
با توجه به خواص ذکر شده برای سنگ فیروزه، اگر به دنبال تهیه هدیه برای افرادی که به هنر و زیبایی علاقه مند می باشید، هدیه فیروزه کوبی اصفهان می تواند بهترین گزینه باشد.

 مناسب بودن قیمت ظروف فیروزه کوبی اصفهان، یکی از دلایل محبوبیت این هنر می باشد و توانسته سهم خوبی از فروش صنایع دستی این شهر را به خود اختصاص دهد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

اطلاعات بیشتر و خرید

 

 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است