سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

خرید اینترنتی بند رخت تاشو ضد زنگ آپارتمانی

بند رخت تاشو ضد زنگ آپارتمانی

این روزها با توجه به محدودیت فضا در خانه‌ها و آپارتمان‌ها نیاز به استفاده وسایلی کم حجم و درعین‌حال با کارایی بالا به طور مشهود نیاز می باشد.  بند رخت آپارتمانی  یکی از این وسایل مورد نیاز هر خانواده ای می باشد.بند رخت های آپارتمانی دارای قابلیت تاشو هستند که بعد از باز شدن یک بند رخت محکم برای خشک کردن انواع البسه از جمله مانتو، شلوار و ...... در اختیار شما قرار می دهد.جنس بدنه این محصول معمولا از استیل می باشد که علاوه بر سبکی محصول به شما این اطمینان را می دهد که هرگز زنگ نزند.جنس فلز به کار رفته در بدنه رخت آویز تاشو آپارتمانی از نظر کیفی در سطح خوب می باشد و در برابر وزن انواع پوشاک مقاوم و مستحکم می باشد.

 


هر خانواده آپارتمان نشین با خرید بند رخت تاشو ضد زنگ میتواند به دردسر خشک کردن لباس در فضای کم پایان دهد.شاید بتوان گفت این محصول حتی برای افرادی که از فضای کافی برای استفاده از بند رخت های معمول نیز برخوردارند نیز مورد نیاز است تا در زمستان و روزهای سرد سال به راحتی و بدون دغدغه به خشک کردن لباس های خود پرداخته. سطوح فوقانی بند رخت بالکنی دارای قابلیت تنطیم زاویه می باشد. از ویژگی های بند رخت تاشو آپراتمانی بر زیبایی، جنس استیل بدنه و  وزن بسیار کم این محصول می باشد. و همچنین حجم بسیار کم این بند رخت در هنگام جمع شدن به شما این امکان را می بخشد که آن را در هر نقطه ای از منزل به آسانی نگهداری کنید. با خرید بند رخت تاشو اطمینان داشته باشید که می توانید تا ده ها سال از آن استفاده کنید.

 

 


برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بند رخت بالکنی تاشو می توانید به وبسایت تک سبد مراجعه کنید و از یک خرید مطمئن لذت ببرید.


برای مشاهده و خرید محصول روی لینک زیر کلیک نمایید

قیمت محصول : 79000 تومان

خرید محصولاین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است