سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

خرید آنلاین ظروف میناکاری شده روی مس

خرید صنایع دستی هر شهری می تواند نماینده ای از فرهن و تمدن هنری مردمان آن شهر باشد، شاید بسیاری از شما گلایه مند از قیمت بالای صنایع دستی داشته باشید، اما باید به شما بگویم که علت این قیمت به دلیل پروسه تولید صنایع دستی می باشد که همگی توسط نیروی انسانی و با استفاده از وسایل و ابزار های دستی می باشد و به دلیل همین درگیری نیروی انسانی و وقت گیر بودن پروسه تولید دارای قیمت بالاتری به نسبت محصولات صنعتی می باشد. در حال حاضر نمونه های فیک و تقلبی صنایع دستی در بازار وجود دارد که به نسبت دارای قیمت پایین تری می باشد.

 میناکاری از صنایع دستی زیبا و ظریفی می باشد که زیبایی چشم نواز آن موجب شده است این هنر زیبا به یکی از هنر های محبوب ایرانی می باشد که حتی دارای محبوبیت بین المللی بوده. راه های فراوانی برای خرید این محصول زیبا و ظریف می باشد که یکی از آنها خرید انلاین میناکاری از مراکز معتبر می باشد که زحمت سفر به شهر های تولید کننده این محصول می باشد. با خرید آنلاین می توانید واسطه گری ها را کاهش داده و محصول را با قیمت واقعی خریداری نمائید.


 

یکی از ویژگی های محصولات میناکاری تنوع بی نظیر محصولات میناکاری شده می باشد که می توان به انواع بشقاب میناکاری شده، گلدان میناکاری، قاب میناکاری، جام میناکاری و..... اشاره کرد. شهر اصفهان یکی از بزرگترین مراکز تولید محصولات میناکاری شده روی مس در ایران می باشد و خرید ظروف میناکاری شده این شهر دارای محبوبیت جهانی می باشد.

 

 


از مهمترین مشخصه های میناکاری اصفهان می توان به ظرافت و زیبایی بکار برده شده در تولید این ظروف اشاره کرد. این در حالی می باشد که هرگونه عدم هارمونی رنگ و بیرون زدگی رنگ از مرزهای تعیین شده می تواند کیفیت کار نخایی را به شدت کاهش دهد.


 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خریداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است