سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

حفظ سلامت و تندرستی با روکش صندلی ماساژور حرارتی

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که دائما پشت میز و مقابل کامپیوتر نشسته اید و فرصت کافی برای انجام حرکات بدنی ندارید و دچار دردهای عضلانی ناشی از نشستن های مداوم هستید با ما همراه باشید با پیشنهاد یک محصول کارآمد.
با توجه به اهمیت حفظ بهداشت سلامت بدن و نیاز به حرکت در بازه های زمانی متناسب و همچنین به دلیل سبک زندگی مدرن و عدم فرصت کافی برای این کار به منظور کاهش دردهای مزمن ناشی از کارهای روزانه استفاده از دوش آب گرم و ماساژ پیشنهاد می شود.
اما فرصت برای رفتن به یک مرکز تخصصی ماساژ برای همگان وجود ندارد جدایی از هزینه های بالایی که این مراکز برای هر جلسه دریافت می کنند.
این روزها در کشور های اروپایی بمنظور حفظ سلامت کارکنان خود از دستگاه های ماساژور در محل کار استفاده می کنند که می تواند به طور موثری در کاهش تنش ها و دردهای ناشی از فعالیت های روزانه موثر باشد ولی چنین تمهیداتی در شرکت های ما هنوز در نظر گرفته نشده است.
پیشنهاد ما برای شما استفاده از یک روکش صندلی ماساژور می باشد که یک وسیله کاملا کاربردی برای کاهش استرس و درد های ناشی از فععالیت های روزانه می باشد.
با توجه به ابعاد جمع و جور استاندارد این محصول و وزن کم آن، این امکان برای شما فراهم می شود که این محصول را با خود به محل کار برده و در هنگام رانندگی نیز از آن استفاده نمائید.
شما می توانید از این روکش صندلی ماساژور اتومبیل، در خانه خود و بر روی مبلمان منزلتان استفاده کنید و از تماشای تلوزیون یا خواندن یک کتاب خوب لذت ببرید و از یک ماساژ لذت بخش در قسمت های کمر، گردن، شانه و نشیمنگاه لذت ببرید.

 


 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 199000 تومان

اطلاعات بیشتر و خریداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است