سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

افزایش عمر چمدان با بند محافظ چمدان قابل تنظیم

شاید این اتفاق نه چندان خوب برای شما نیز افتاده باشد که هنگام برداشتن چمدان خود از روی نقاله چمدان ها در فرودگاه یا هر جای دیگری، به طور ناگهانی درب چمدان شما باز شود و با بیرون ریختن وسایل درون چمدان خود دچار حس بدی شده باشید و مدت زمانی را مشغول به جمع کردن وسایل و بستن درب چمدان بوده باشید.
با توجه به اینکه هر روز شاهد روی کار آمدن وسایل جدیدی برای راحتی بیشتر می باشیم، امروز نیز شما را با یکی از تجهیزات ایمنی سفر آشنا خواهیم کرد که کمک بسزایی در حل مشکل فوق به شما خواهد کرد.
تسمه دور چمدان قابل تنظیم، محصولی طراحی شده برای جلوگیری از باز شدن ناگهانی درب چمدان شما می باشد. این تسمه دارای بند های محکمی بوده که به خوبی به دور چمدان شما بسته می شود و با توجه به نوع قفلی که دارد می تواند مانع از باز شدن ناگهانی درب چمدان شود.
این بند محافظ باعث شود که در هنگام جابجایی ها و حرکت های مدام چمدان ها، درب  چمدان باز نشود تا امنیت وسایل درون چمدان را برای شما فراهم کنند. برخی از نمونه های این بند نگهدارنده چمدان دارای قفل رمز دار برای حفظ امنیت بیشتر وسایل داخل چمدان می باشد.

 برخی نمونه های این تسمه های محافظ دارای قسمتی برای قرار دادن ایدی کارت می باشند تا تشخیص چمدان راحتر باشد. از مهمترین ویژگی های بند محافظ دور چمدان می تواند به استفاده راحت آن اشاره کرد.
 با توجه به کارایی بالا، قیمت تسمه چمدان بسیار مناسب می باشد و شما می توانید با تهیه چندین عدد از انها در طول سفر نه تنها برای دور چمدان بلکه برای اتصال چندین چمدان به یکدیگر و یا اتصال ساک و کوله پشتی بر روی چمدان از آن استفاده کنید.

 با توجه به رنگبندی متنوع بند محافظ چمدان شما می توانید براحتی، چمدان خود را سریعتر پیدا کنید، یکی دیگر از ویژگی های این تسمه محافظ می توان به قابلیت تنظیم سایز نیز اشاره کرد که این محصول را قابل استفاده برای چمدان هایی با سایز های مختلف خواهد کرد.

 

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر خرید اینترنتی این محصول بر روی دکمه خرید زیر کلیک کنید.

 

قیمت : 25000 تومان

 

 

با مشاهده ویدئو زیر در رابطه با این محصول اطلاعات بیشتری کسب  کنیداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است