سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

آشنایی با هنر فیروزه کوبی اصفهان

فیروزه کوبی، هنر اصیل و کهن ایرانی می باشد که، این روزها این هنر در شهر اصفهان به طور چشم گیری مورد استقبال صنعتگران زمینه صنایع دستی قرار گرفته .

 هنر فیروزه کوبی عبارت است از؛ کنار هم نشاندن قطعات کوچک سنگ فیروزه به حالت موزاییکی بر روی زیر ساخت های مشخص. 

فیروزه کوبی بر روی   زیورآلاتی مانند دستبند، گل سینه، گردنبند و گوشواره مرسوم می باشد و هنچنین فیروزه کوبی بر روی ظروف مختلف از جمله لیوان، بشقاب، قندان، گلاب پاش و .....انجام می شود. 

با توجه به زیبایی و ظرافت بکار رفته در اشیاء فیروزه کوبی، خرید فیروزه کوبی را به عنوان امری متداول در بین گردشگران خارجی تبدیل کرده.

 فیروزه کوبی اصفهان، علاوه بر ظرافت و دقت بکار رفته در ساخت آن دارای کیفیت بالای متریال بکار رفته در ساخت آن می باشد.

 این روزها برای خرید یک کالا لازم نیست به مهد تولید آن محصول سفر کرد، به طور مثال شما برای خرید یک قندان فیروزه کوبی تنها کافی است در جستجوگر خود عبارت خرید اینترنتی فیروزه کوبی اصفهان را جستجو کنید و به راحتی کالای مورد نظر را خرید کنید.

 


 

هنرمندان فیروزه کوبی اصفهان،  با دقت و ظرافت بالا سعی در تولید محصولات با کیفیت و درخور نام فیروزه کوب اصفهان دارند.لازم بذکر می باشد که جنس زیر ساخت های فیروزه کوبی باید از جنس های مسی، برنجی، نقره، ورشویی و یا برنزی باشد. فیروزه کوبی روی مس یکی از زیر ساخت های متداول می باشد. 

برای مشاهده محصولات و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت تک سبد مراجعه کنید. خرید محصولات اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید محصول به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید محصول


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است