سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

آرامش خیال با روکش صندلی ماساژور حرارتی خودرو

شاید بیشتر افرادی که شغل رانندگی در مسیر را دارند یا کسانی که زیاد اهل رانندگی و مسافرت هستند بعد از طی کردن یک مسیر خسته و ناراحت به خانه برگردند و از شدت درد ناحیه کمر و گردن و شانه و آسیب ستون فقرات ناراضی و غمگین باشند.


روکش صندلی حرارتی خودرو


همچنین کسانی که شغلشان گونه ای است که مجبورند کل روز را بدون حرکت روی صندلی محل کارشان به حالت نشسته باشند. ولی ما با روش های علم روز و تکنولوژی به شما کمک می کنیم تا مشکلتان را حل کنیم.


روکش صندلی ماساژور حرارتی ماشینروکش صندلی ماساژور و حرارتی 5 موتوره، روکش صندلی است که شما می توانید آن را به راحتی روی صندلی خوردو خود توسط کش هایی که در پشت این محصول قرار دارد وصل کرده و با یک اشاره به کنترل همراه محصول کمر و گردن و شانه ی شما را ماساژ دهد.


 روکش صندلی ماساژور حرارتی 5 موتوره


حالت ویبره و لرزشی این  روکش صندلی ماساژور ماشین درد ناحیه پشت شمارا کاهش داده و به راحتی می توانید بعد از یک رانندگی آرام و بدون درد ناحیه کمر آن را به صندلی محیط کار خود نصب کرد.روکش صندلی حرارتی  و ماسازور


ما بهترین ها را به شما هدیه می کنیم تا راحتی و آرامش در رانندگی را احساس کنید.فروشگاه اینترنتی تک سبد توانسته این محصول شگفت را به قیمت ارزان و قیمت عمده به فروش برساند.


روکش صندلی ماساژور حرارتی ارزان


در هر کجای ایران که باشید می توانید به راحتی به سایت اینترنتی ما مراجعه و محصول را سفارش بدهید.


روکش صندلی ماساژور با کیفیت


روکش صندلی خود را در شهر خود سفارش دهید مثلا روکش صندلی ماساژور اصفهان و بلافاصله درب منزل تحویل بگیرید و مبلغ را همان موقع پرداخت کنید.


روکش صندلی ماساژور 5 موتوره


 با خرید این محصول آرامش را به خود و خانواده هدیه دهید.


دکمه را لمس کنید

قیمت 199000

خرید محصول


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است