سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

حفظ سلامت و تندرستی با روکش صندلی ماساژور حرارتی

پیشنهاد ما برای شما استفاده از یک روکش صندلی ماساژور می باشد که یک وسیله کاملا کاربردی برای کاهش استرس و درد های ناشی از فععالیت های روزانه می باشد. با توجه به ابعاد جمع و جور استاندارد این محصول و وزن کم آن، این امکان برای شما فراهم می شود که این محصول را با خود به محل کار برده و در هنگام رانندگی نیز از آن استفاده نمائید

ادامه مطلب...

معرفی بهترین بند رخت آپارتمانی

یکی از مشکلات خانم های خانه دار در منازل امروزی نبودن حیاط و یا تراس های بزرگ است چرا که هر گاه می خواهند لباس های شسته شده را خشک کنند دچار مشکل هستند و فضایی برای این کار ندارند. از طرفی نمی توانند در خود خانه طناب وصل کرده و لباس ها را روی آن پهن کنند.

از آنجا که همواره پیشرفت علم و تکنولوژی به کمک بشر آمده و برای مشکلات او راه حلی پیدا می کند این بار نیز با ارائه ی یک راه حل خیال ما را آسوده نموده است. شما می توانید با استفاده از انواع بند رخت آپارتمانی این مشکل را حل کنید.

ادامه مطلب...

آرامش خیال با روکش صندلی ماساژور حرارتی خودرو

شاید بیشتر افراد ی که شغل رانندگی در مسیر را دارند یا کسانی که زیاد اهل رانندگی و مسافرت هستند بعد از طی کردن یک مسیر خسته و ناراحت به خانه برگردنند و از شدت درد ناحیه کمر و گردن و شانه و آسیب ستون فقرات ناراضی و غمگین باشند.  همچنین کسانی که شغلشان گونه ای است که مجبورند کل روز را بدون حرکت روی صندلی محل کارشان به حالت نشسته باشند. ولی ما با روش های علم روز و تکنولوژی به شما کمک می کنیم تا مشکلتان را حل کنیم.

ادامه مطلب...

خرید حباب ساز برقی اتوماتیک برقی در اصفهان

از مشخصات حباب ساز برقی اتوماتیک می توان به ابعاد آن اشاره کرد که عبارت است از 13 * 20 *21 سانتی متر، که ابعاد فشرده و بسیار جمع و جوری به حساب می آید و استفاده و حمل و نقل آن را آسان می کند. این حباب ساز دارای یک پره گردان با 18 دایره برای ساخت حباب می باشد که می تواند مقادیر زیادی حباب را در یک لحظه تولید نماید که توسط فن این دستگاه در هوا پراکنده می شود.

ادامه مطلب...

خرید اینترنتی و بدون واسطه هدیه فیروزه کوبی اصفهان

هرچند مهد پیدایش این هنر شهر مشهد می باشد ولی این روزها در اصفهان بیشترین رواج و رونق را دارا می باشد. هنرمندان چیره دست اصفهانی توانسته اند به مدد غریزه هنر شناسی و هنر دوستی خود آثاری نفیس و درخور نام هنر ایرانی تهیه و تولید کنند. با توجه به خواص ذکر شده برای سنگ فیروزه، اگر به دنبال تهیه هدیه برای افرادی که به هنر و زیبایی علاقه مند می باشید، هدیه فیروزه کوبی اصفهان می تواند بهترین گزینه باشد.

ادامه مطلب...

فروش اینترنتی دستگاه بخور سرد ارزان در تهران

دستگاه بخور با انتشار بخار آب به محیط موجب افزایش نسبی رطوبت هوا شده و می تواند مانع از پراکندگی میکروب ها و ویروس های بیماری زا شده و همچنین در بهبود علائم بیماری های تنفسی نقش بسزایی دارد. استفاده از دستگاه بخور سرد و گرم ارزان، می تواند یک راه حل مقرون بصرفه برای جلوگیری از شیوع بیماری های واگیردار مانند سرما خوردگی و آنفولانزا در فصل زمستان باشد.

ادامه مطلب...

دستگاه بخور صورت سالنی مخصوص آرایشگاه

عزیزانی که می خواهند صورت خود را اماده کنند تا برای آرایش کردن مناسب شود باید منافظ پوستی خود را باز نگه دارند و این امر باعث خواهد شد تا مواد آرایشی به خوبی بر روی پوست شما باقی بماند و پاک نشود. این محصول برای عزیزانی که سالن آرایشی دارند و می خواهند عزیزان و مشتریان خود را آرایش کنند می توانند از این محصول استفاده کنند و قبل از آرایش صورت آن ها را بخور گرم دهند.

ادامه مطلب...

خرید حشره کش برقی مناسب برای اتاق نوزادان

استفاده از حشره کش برقی برای نوزاد بهترین راه حل می باشد زیرا این دستگاه عوارض حشره کش های شیمیایی را ندارد و به راحتی می توانید از شر حشرات خلاص شوید. از دیگر ویژگی های این حشره کش می توان به این مورد اشاره کرد که می توان از آن به عنوان یک  چراغ خواب برای اتاق کودک خود استفاده کرد و نه تنها نگران حشرات نباشیم بلکه از یک نور لایت نیز بهرمند شویم.

ادامه مطلب...

نکاتی درباره ی دستگاه بخور سرد ارزان

این روزها افزایش آلاینده های هوا خصوصا در فصل زمستان یکی از عللی است که مادران کودکان خود را بیرون از محیط خانه نمی برند. از طرف دیگر در شهرهای صنعتی و آلوده با هوای خشک مثل تهران یا اصفهان بخاطر عدم وجود رطوبت در هوا و خشکی، کودکان و حتی بزرگسالان به آسانی بیمار شده و ویروس های هوا به سرعت وارد ریه ها و بدن آن ها شده و بیمار می کند.

در حالیکه اگر مخاط بینی رطوبت کافی را داشته باشد و تنفس مداوم در هوای مرطوب باشد، امکان مریض شدن و گرفتن ویروس ها نیز کمتر شده و اشخاص کمتر مبتلا به بیماری های ویروسی و سرماخوردگی خواهند شد. دستگاه بخور سرد ایرانی می تواند یک هوای مرطوب و تمیز در محیط زندگی شما ایجاد کرده و از خیلی از بیماریهای ویروسی پیشگیری کند.

ادامه مطلب...

این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است